Cennik i metody dostawy

Koszt uzależniony jest od wartości zamówienia i wyboru formy dostawy/odbioru. Dostawy poprzez firmy kurierskie realizowane są zazwyczaj na następny dzień roboczy (od poniedziałku do piątku).

Sposób składania zamówień:

1. Poprzez opcję zakupu online dostępnej na stronie internetowej krisbike.pl
2. Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres krisbike.krk@gmail.com

Koszta związane z wysyłką kształtują się następująco:
0.00 PLN — Odbiór osobisty: Przedpłata na konto
0.00 PLN — Odbiór osobisty: Płatność przy odbiorze

15.90 PLN — Przesyłka Paczkomat INPOST: Przedpłata na konto.

0.00 PLN — Przesyłka Paczkomat INPOST: Przedpłata na konto (powyżej kwoty zakupów 500 PLN).

Od 24.00 PLN do 49.00 PLN — Przesyłka kurierska: Przedpłata na konto.

0.00 PLN — Przesyłka kurierska: Przedpłata na konto (powyżej kwoty zakupów 1000 PLN).

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, UPS, DHL, INPOST.

Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail (dotyczy zamówień składanych na stronie sklepu internetowego), pod którymi możliwe będzie potwierdzenie zamówienia.

Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień oraz listy elektroniczne o wątpliwej treści nie będą rozpatrywane. W przypadku braku akceptacji zamówienia przez sklep Krisbike.pl w terminie 7 dni zamówienie uznaje się za nieważne.
Firma KrisBike nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu. Kupujący zobowiązany jest do ponownego uiszczenia opłaty za przesyłkę. W przeciwnym wypadku umowę uważa się za nieważną, a środki pieniężne podlegające zwrotowi, pomniejszone o koszty wysyłki.
Sklep Krisbike.pl wystawia faktury VAT na życzenie Klienta. Aby otrzymać fakturę, należy poinformować o tym obsługę sklepu, podając jednocześnie dane firmy.
Istnieje ponadto możliwość otrzymania faktury VAT na życzenie Klienta, zgłoszone nie później niż w ciągu 14 dni od daty zakupu towaru.
Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wcześniejsze zamówienia mogą Państwo zobaczyć w ramach konta, po zalogowaniu.

Dostawa zamówionego Towaru do Kupującego następuje w terminie od 2 do 7 dni roboczych, przy czym bieg tego terminu rozpoczyna się w dniu roboczym następującym po dniu, w którym Sprzedawca przystąpił do realizacji Zamówienia.

Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim.

Formy płatności:

1. Przelewem – nr: 37109020530000000151019236

2. Za pośrednictwem portalu Przelewy24.pl

3. Osobiście w sklepie stacjonarnym

W przypadku niektórych towarów sklep zastrzega sobie prawo do ograniczenia płatności.

Klient ma możliwość w obecności kuriera, sprawdzić zawartość paczki pod kątem uszkodzeń w trakcie transportu. Jeżeli kupujący stwierdzi takie uszkodzenie, należy w obecności spedytora sporządzić protokół reklamacyjny niezbędny do uznania reklamacji.

DANE FIRMY:

Numer NIP: 6792823162
Numer REGON: 522600492
Firma przedsiębiorcy: KrisBike Krzysztof Krzysztofik, Kraków ul. Nowosądecka nr. 2C, kod pocztowy: 30-683.

 

Shopping Cart
Scroll to Top